O nás

Jsme centrum služeb pro cizince, kteří chtějí pobývat nebo již pobývají v České republice. Naším cílem je pomoci vám zajistit, aby váš pobyt v České republice probíhal bezproblémově. Nezáleží přitom, zda chcete v České republice pouze krátkodobě pobývat nebo dlouhodobě žít.

Postaráme se o vše, co v souvislosti s pobytem v České republice budete potřebovat. Od zařízení povolení ke krátkodobému či dlouhodobému pobytu, přes řešení běžných i nečekaných situací během pobytu, až po prodloužení či ukončení pobytu.

Vyřídíme za vás veškeré doklady, které potřebujete pro pobyt na území České republiky. Provedeme vás administrativním procesem a zastoupíme vás při komunikaci s úřady. Pro úkony, které budou vyžadovat vaši osobní přítomnost, vám poskytneme osobní asistenci nebo podrobné pokyny.

Dále vám pomůžeme vyřešit záležitosti související s bydlením, studiem, zaměstnáním či vaším podnikáním.

K dispozici vám budeme i v průběhu celého vašeho pobytu v ČR, kdy se nás můžete obrátit s jakoukoliv každodenní situací, ve které se ocitnete. Samozřejmostí je pak pomoc v nestandardních situacích jako např. ztráta pobytových dokladů nebo cestovního pasu.

Naše služby jsou dostupné všem klientům z EU i mimo EU – občanům, kteří v ČR chtějí začít podnikat nebo se nechat zaměstnat, společnostem, které chtějí zařídit pobytovou agendu pro své zahraniční zaměstnance, studentům i turistům.

Proč si vybrat

právě nás

Naši činnost stavíme na dodržování 4 základních pravidel, kterých se pevně držíme:

1.

Zaměřujeme se na vaše potřeby

Vždy se snažíme vyhovět vašim individuálním potřebám a požadavkům. Pokud se nespokojíte se standardní nabídkou našich služeb, hledáme to pravé řešení šité na míru vaší situaci.

2.

Jsme rychlí

Dodržujeme termíny a děláme vše pro to, abychom na vaše požadavky reagovali a vyřešili je v co nejkratším čase.

3.

Jsme flexibilní

Naše práce nás baví, rádi zkoušíme nekonvenční postupy, neustále čerpáme nové informace a rozšiřujeme si znalosti. Dokážeme tak reagovat na změny legislativy i úředními postupů.

4.

Přistupujeme k vám s empatií

K našim klientům přistupujeme přátelsky a snažíme se stát jejich stálým partnerem, na kterého se budou moci obrátit s veškerými obtížemi souvisejícími s pobytem cizinců v České republice.